Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Рефлексії про реалії життя: онлайн-зустріч з Маґдаленою Миколайчик17 січня 2023 року фахівці Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка на запрошення партнера – Воєводської публічної бібліотеки ім. Е.Смолки м. Ополе, Республіка Польща, відвідали онлайн-презентацію дебютної книги «Мені досить» польської авторки Маґдалени Миколайчик. Ведучою зустрічі була Йоанна Яворська – блогерка, авторка інстаграм-профілю про книги.

Магдалена Миколайчик - відома інтернет-авторка, артистка кабаре, авторка блогу matkojedyna.com. Вона популяризує життя без тиску та дотримується ідеї, що бути собою - це нормально. Мати двох доньок, дружина одного чоловіка, прониклива спостерігачка буденного життя простої людини, яка вміє викликати емоції словом. У себе та в інших.

У листопаді вийшла її дебютна книга «Мені досить», яка складається з сорока фейлетонів про найважливіше: про хворобу дочки, улюблену бабусю,  брата, маму, про алкоголь, депресію, розмови про працю. Про страх, найбільшу любов, відчай, щастя і вдячність.

Маґдалена Миколайчик ділиться найінтимнішими історіями свого життя, щоб переконати нас, що вона є такою ж, як і ми всі. Авторка промовляє до всіх нас. Голосно і чітко. Щоб ми нарешті повірили і запам'ятали: так, ви можете відчувати те, що відчуваєте: і цього вам достатньо. Вона розповідає нам свої історії, приносячи полегшення та втіху. Авторка обіймає здалеку, з ніжністю та турботою.

Впродовж спілкування з авдиторією Маґдалена жартувала, ділилася спогадами, давала поради, відповідала на питання присутніх в читальній залі бібліотечного простору. Модераторка зустрічі зачитувала цікаві уривки з книжки «Мені досить», демонструвала ілюстрації Маґдалени Панкевич.

Така зустріч - гарний подарунок поціновувачам авторки, адже вона подарувала усім учасникам частинку добра і надії.

Світлини

Оновлено 03-02-2023
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка