Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Різдвяний калейдоскоп: майстер-клас з виготовлення різдвяного ангела05 січня 2023 року у відділі соціокультурної проєктної діяльності Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка відбувся майстер-клас з виготовлення різдвяного ангела дітьми внутрішньо переміщених осіб та дітьми з міста Івано-Франківськ. Цей захід став продовженням циклу Різдвяного калейдоскопу, розпочатого в грудні минулого року.

Оскільки серед учасників заходу було багато дітей з різних регіонів України, захід розпочався з перегляду відео про зимові обрядові свята, українські різдвяні традиції, звичаї нашого регіону. Після цього діти взяли участь у вікторині, розгадуючи зимові загадки.

А тоді розпочалося дійство виготовлення різдвяного аксесуару, який дарує позитивні емоції: добро, любов і завдяки якому у кожному домі запанує світла і спокійна атмосфера. Діти з натхненням виготовляли ангелика, докладаючи тепло своїх рук. В процесі роботи обговорювали, де він буде проживати в їхній кімнаті, хтось виготовляв як подарунок рідним людям, хтось з дітей згадували часи, коли вони жили вдома і як готувалися до свят, як прикрашали ялинку, які пісні співали... Допомагали їм у цьому мами, тож у нас вийшло справжнє родинне свято, де людям було затишно, спокійно, приємно спілкуватися за горнятком гарячого чаю та печивом.

Для того, щоб посіяти частинку добра і світла, потрібно створити власноруч різдвяного ангела. Сьогодні бібліотекарям разом з гостями обласної книгозбірні вдалося досягти цього!

Приєднуйтесь до нашого товариства, слідкуйте за анонсами бібліотечних подій!

Світлини

 

Оновлено 03-02-2023
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка