Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Тиждень цифрової освіти в регіональному тренінговому центрі ІФОУНБ ім. І. ФранкаЗ 21 до 27 листопада 2022 року бібліотекарі регіонального тренінгового центру відділу соціокультурної проєктної діяльності Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка долучаються до активностей Тижня цифрової освіти національного проєкту Дія.Цифрова освіта. І хоча цьогоріч заходи Міністерства цифрової трансформації України переносяться, але обласна книгозбірня проводить заплановані івенти для користувачів як онлайн, так і в просторі бібліотеки.

Онлайн-складова даного проєкту - це платформа Дія.Цифрова освіта (https://osvita.diia.gov.ua). Її особливістю є інноваційний формат навчання - едьютейнмент, тобто поєднання навчання та розваг. Учасники курсу цифрової грамотності, що діє в обласній книгозбірні для людей літнього віку, знайомляться з освітніми серіалами за участі експертів і селебріті. Окрім цього, на офіційному веб-сайті проходять національний тест на цифрову грамотність Цифрограм. Після складання Цифрограму або тесту після перегляду освітнього серіалу, користувач отримує сертифікат, який можна знайти в особистому кабінеті.

Офлайн-складова проєкту Дія.Цифрова освіта - це мережа хабів цифрової освіти по всій Україні, і обласна книгозбірня є одним з них. Це місце, де кожен громадянин може отримати безкоштовний доступ до навчання на платформі Дія.Цифрова освіта, пройти курс навчання цифровій грамотності з викладачем - бібліотекаркою РТЦ Ерстенюк Т. Б., пройти тренінги з неформальної освіти, ознайомитися з основним функціоналом смартфона. Набувши цифрових навичок, кожен учасник бібліотечних курсів зможе отримувати державні послуги онлайн, якісно підвищить рівень життя, впевнено користуватиметься соціальними мережами та Інтернетом.

Під час війни цифрові навички є важливим елементом інформації, адже ми навчаємо людей кібербезпеці та кібергігієні, які надають практичні поради і технологічні рішення, що допомагають захищати важливі системи та мережу від кібератак.

Світлини

Оновлено 30-11-2023
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка