Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Інформаційна година «Музика в кіно»04 жовтня 2022 року фахівці відділу літератури з питань мистецтва Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка у співпраці з доценткою кафедри «Сценічного мистецтва і хореографії» Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Оксаною Федорків провели для студентів інформаційну годину.

До бібліотеки завітали студенти педагогічного відділення Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Цілеспрямовано впливати на всебічний розвиток молодих людей намагається Оксана Федорків - доцентка кафедри «Сценічного мистецтва і хореографії». Вона ділиться  професійним досвідом зі своїми студентами, креативно підходить до навчального процесу. У співпраці бібліотечних фахівців і викладачів навчальних закладів й відбуваються пізнавальні лекторії.

Так, працівники відділу літератури з питань мистецтва долучилися до проведення інформаційної години шляхом показу уривків з фільмів відзнятих членами Івано-Франківського осередку Національної спілки кінематографістів України. На основі побаченого і почутого був проведений аналіз про музику в кіно і вплив її на глядача.

Ще Піфагор вважав, що музика здатна гармонізувати духовні недуги людини. Тож недаремно кожна людина обирає для себе максимально комфортний стиль та жанр музики. Проте, дивлячись фільм, глядач не може обрати для себе звуковий супровід, тож змушений реагувати на сюжет так, як того забажали режисер, звукорежисер та композитор. Бо маніпуляція - одна із функцій музичного супроводу в кіно. Дана тема набула жвавого обговорення. Кожен з присутніх мав можливість поділитися власними думками.

Також студентів ознайомили із фаховою та пізнавальною літературою з фондів бібліотеки, завдяки чому активізували діалог.

Цікавим доповненням до заходу стала віртуальна екскурсія структурними підрозділами нашої книгозбірні. Студенти мали можливість дізнатись багато корисної інформації і отримати відповіді на поставлені запитання.

Світлини

Оновлено 25-11-2022
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка