Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Тренінг з професійного самовизначення випускників навчальних закладів29 вересня 2022 року в Івано-Франківській ОУНБ ім. І. Франка в рамках ініціативи ВільноХаб програми «Мріємо та діємо» підтримки дітей та молоді ВПО відбувся профорієнтаційний тренінг для 21-ої групи (9-ий клас) учнів ліцею імені Івана Пулюя (природничо-математичний ліцей). Тренеркою була Людмила Жирик, координаторка проєкту ВільноХаб, заступник директора, яка пройшла відповідне навчання з даної тематики, організоване Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX.

Тренінг був присвячений проблемі професійного самовизначення школярів, адже більшість із них у майбутньому зіткнеться з проблемами, пов'язаними з вибором професії чи профілю подальшої освіти. Учасники тренінгу отримали поради та пройшли вправи, які допоможуть сформувати уявлення про майбутнє.

Учні виконали практичну вправу «Моя кар'єра», провели особистий SWOT-аналіз, що є одним з кращих способів подолати особисті обмеження. Крім того, що цей аналіз допомагає оцінити особистість, він також допоможе реалізувати цілі і поведе до самовдосконалення.

Усі разом оцінили свої сильні сторони: те, що вміємо і завдяки чому дізналися, що відрізняє нас від інших. Визначили свої слабкі сторони: те, що діє як бар'єр між особистістю та поставленою метою. Проговорили доступні можливості для  покращення себе і свого життя. Намагалися дізнатися, що допоможе отримати більшу впевненість в собі і своїх здібностях. Завершальним в SWOT-аналізі був пункт «загрози»: речі, які заважають досягти успіху в тому, що ми робимо.

Наступним кроком було написання мотиваційного/супровідного листа з обговоренням його структури та змісту.

Фото

 

Оновлено 23-09-2023
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка