Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Творча лабораторія до Дня українського кіно23 вересня 2022 року фахівці відділу літератури з питань мистецтва Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка провели для студентів спеціальності «Сценічне мистецтво» кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника творчу лабораторію на тему: «Кадри долі. Знакові постаті українського кіно».

Цьогоріч 10 вересня відзначався День українського кіно -  професійне свято кінематографістів та всіх працівників цього жанру мистецтва. До цієї події фахівці бібліотеки підготували та провели творчу лабораторію для студентів першого та четвертого курсів спеціальності «Сценічне мистецтво» Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Цілеспрямовано впливати на всебічний розвиток молодих людей намагається Оксана Федорків - старша викладачка кафедри «Сценічного мистецтва», яка долучилася до проведення творчої лабораторії. 

Увазі присутніх було представлено відеоролик, який знайомить з членами Івано-Франківського осередку Національної спілки кінематографістів України і їхніми творчими роботами.

 Велике зацікавлення викликала жанрова виставка „Кіномистецтво - шлях до вічних істин". Представлені на ній документальні джерела розкривають світ кіно, історію його виникнення та формування, а також представляють корифеїв українського кінематографу.

Цікавим доповненням зустрічі був мистецький лекторій від активного читача книгозбірні Віктора Гаврилка.

Захід пройшов у невимушеній атмосфері та пізнавальному діалозі. Студенти мали можливість дізнатися багато корисної інформації, отримати відповідь на ті запитання, які їх цікавили.

Також працівники відділу літератури з питань мистецтва для студентів провели екскурсію структурними підрозділами бібліотеки, що дало можливість популяризувати багатий репертуар книжкового фонду та періодичних видань книгозбірні, а також розкрити інноваційні форми бібліотечно-бібліографічного обслуговування.

Світлини

 

 

Оновлено 04-10-2022
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка