Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Запрошуємо на книжкову виставку «МИР – це життя»З 19 вересня 2022 року у відділі абонементу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка розгорнута книжкова виставка «Мир – це життя», присвячена Міжнародному дню Миру.

Двадцять п'ять років тому резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 30 листопада встановлено Міжнародний день Миру як день загального припинення вогню і відмови від насильства. З тих пір він відзначається ООН і закликає людей не тільки задуматися про мир, але й робити все заради нього.

Підтверджуючи відданість України ідеалам миру та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН, з 2002 року цей день відзначаємо щорічно 21 вересня.  

Безцінний дар миру може ніким особливо і не помічатися там, де підвалини суспільства міцні і немає рашистів - мирне життя є повсякденною реальністю: на вулицях спокійно, діти ходять до школи... Проте для дуже багатьох людей у сучасному світі цей дар - не більше ніж казкова мрія. Ці народи живуть в кайданах атмосфери нестабільності та страху і тому вони, як ніхто інший, розуміють ціну миру.

З початку нахабного, безжального і жорстокого повномасштабного вторгнення російської орди на нашу землю, кожне українське серце звертається до Бога з благаннями МИРУ і захисту від агресорів, про загоєння нестерпних пекучих ран у людських серцях та збереження мільйонів життів і щоб земля не здригалася від страшних вибухів, горя та втрат.

Запрошуємо всіх читачів завітати до відділу абонементу ОУНБ ім. І. Франка для перегляду виставки «Мир - це життя». Тут  представлені  наукові, науково-популярні, публіцистичні, художні видання, які розкривають взаємовідносини між людиною і світом: «Про гріхи і чесноти» Любомира Гузара, «Паломництво до Цариці Миру» Анатолія Семенюка, «Велика боротьба і найбільша надія» Еллен Уайт, «Мадонна Миру» Олександра Букатюка, «П'ять мов вибачення» Гері Чемпена.

ВІРИМО, що невдовзі настане довгоочікуваний МИР, здобутий перемогою!

 

Оновлено 04-10-2022
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка