Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Демократія – свобода чи відповідальність14 вересня 2022 року у відділі загального читального залу Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка до Міжнародного дня демократії розгорнута книжково-ілюстративна виставка-роздум «Демократія – свобода чи відповідальність?».

У 2007 році Генеральна Асамблея ООН на своєму 46-му пленарному засіданні ухвалила рішення щодо щорічного відзначення Міжнародного дня демократії 15 вересня, та запропонувала державам-членам, системі ООН й іншим регіональним, міжурядовим і неурядовим організаціям відзначати цей день. Адже демократія - це не тільки мета, а й процес, і тільки за повної участі та підтримки міжнародної спільноти, державних органів влади, суспільства й окремих громадян ідеали демократії можна здійснити для кожної людини в кожному куточку світу.

До Міжнародного дня демократії в ОУНБ ім. І. Франка підготовлено книжково-ілюстративну виставку-роздум «Демократія - свобода чи відповідальність?». До уваги користувачів пропонується література, в якій розкривається суть демократії, історія запровадження демократичних моделей управління у країнах світу, стан та перспективи демократичних перетворень в Україні.

На виставці представлено такі документи з фондів книгозбірні, які висвітлюють питання демократії: «Основи демократії: права людини та їх забезпечення в умовах суспільних змін», «Розвиток демократії в Україні», «Розвиток ефективної демократії в Україні та роль громадського суспільства», Давимука С. «Політичні режими сучасності та перехід до демократії», Масарик Т. «Право і демократія», Паламарчук В. «Трансформації демократії та пошук стратегії суспільно-політичного розвитку України» та багато інших цікавих видань, метою яких є звернути увагу на стан демократії у світі та сприяти підвищенню поінформованості громадськості.

Тож запрошуємо до відділу загального читального залу нашої книгозбірні на перегляд виставки.

Чекаємо на зустріч з вами.

 

Оновлено 04-10-2022
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка