Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

УЧАСТЬ ОБЛАСНОЇ БІБЛІОТЕКИ В УРОЧИСТОСТЯХ ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ28 липня 2022 року в Івано-Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк відбулися урочистості з нагоди Дня Української Державності, який цьогоріч відзначається вперше. До цієї визначної події у фойє філармонії була розгорнута книжково-ілюстративна виставка «Духовного причастя світлий шлях», на якій представлені видання з фондів Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.

Понад тисячу років тому, у 988 році, князь Володимир Великий освятив державу Київську Русь. Те хрещення стало важливою точкою відліку державності України - спадкоємиці Київської Русі. Саме там витоки нашої національної самобутності, якої так бракує нашому сусіду. І саме наша державність і наша справжня історія не дають спокою росії, яка намагається не лише загарбати українські території, а ще й приватизувати нашу історію, просуваючи міф про «ісконно рускіє землі».

З нагоди свята в Івано-Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк відбулися урочистості. У заході взяли участь голова ОВА Світлана Онищук, заступник голови обласної ради Василь Гладій, мер Івано-Франківська Руслан Марцінків, начальник управління культури, національностей та релігій ОДА Володимир Федорак, представники органів влади і самоврядування, громадськості, духовенства, Збройних сил України та правоохоронних органів.

Працівники обласної книгозбірні у фойє філармонії розгорнули книжкову виставку «Духовного причастя світлий шлях», на якій були представлені видання з історії нашої державності, яка своїм корінням сягає у глибоку давнину.

Кращі твори з історії України, за пропозицією Українського інституту книги, привернули увагу учасників дійства, адже видання даної тематики нагадують нам про те, що необхідно берегти і шанувати наші історичні цінності та нашу родову пам'ять.

Світлини

Оновлено 10-06-2023
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка