Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Участь ІФОУНБ ім. І. Франка в онлайн семінарі «Про сучасну ситуацію українських бібліотек та бібліотекарів»11 травня 2022 року фахівці Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка взяли участь у відкритому діалозі щодо становища українських бібліотек та бібліотечного персоналу в часи воєнного стану, організованого Німецькою бібліотечною асоціацією у співпраці з Українською бібліотечною асоціацією та Goethe-Institut в Україні.

 

Українські колеги з різних бібліотек вели мову про те, що вони роблять для підтримки місцевого населення в процесі їх інформування та як надають підтримку ЗМІ. Крім того, були представлені пропозиції допомоги від Мережі культурних цінностей України.

Ключовими спікерами Відкритого діалогу були: проф. д-р Андреас Дегквіц, директор університетської бібліотеки Університету Гумбольдта в Берліні; Заміра Захра, Goethe-Institut в Україні; з доповіддю «Основна діяльність українських бібліотек у воєнний час» виступила Оксана Бруй, к.т.н., президент Української бібліотечної асоціації, директор Науково-технічної бібліотеки Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського. Ірина Бірюкова, генеральний директор Одеської національної наукової бібліотеки говорила про національну спадщину та збройні конфлікти, як українські бібліотеки стоять на захисті світової культурної спадщини; Олег Сербін, член правління та голова секції університетських бібліотек Української бібліотечної асоціації, директор Наукової бібліотеки імені Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка темою своєї доповіді вибрав «Університетські бібліотеки України під час російського вторгнення»; Світлана Моїсеєва, віце-президент Української бібліотечної асоціації, директор Луганської обласної наукової універсальної бібліотеки - «Публічні бібліотеки України: нові соціальні ролі у воєнний час». Наступним доповідачем була  Ярослава Сошинська, д.т.н., виконавчий директор Української бібліотечної асоціації з темою «Українська бібліотечна асоціація на передовій боротьби». Німецький фахівець Олаф Гаманн, Державна бібліотека Берліна, підняв питання мережі охорони культурних цінностей Німеччини. Модерувала Відкритий діалог Барбара Шлейхаген, керуюча директорка Німецької бібліотечної асоціації.

 

Оновлено 28-05-2022
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка