Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Участь ІФОУНБ ім. І. Франка у Cвітовому кафе та мережуванні «Українські бібліотеки у воєнний час»10 травня 2022 року фахівці Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка взяли участь в онлайн події – засіданні Cвітового кафе та мережування «Українські бібліотеки у воєнний час». Бібліотекарі та представники громадських і неурядових організацій зі Східної Європи, Чорноморського та Каспійського регіонів мали можливість поспілкуватися з українськими колегами та іншими учасниками заходу. Організатори зустрічі – Progress Foundation (Румунія) та ВГО Українська бібліотечна асоціація.

Спікерами заходу були: Оксана Бруй, Президентка ВГО Українська бібліотечна асоціація; Світлана Моісєєва, віцепрезидентка ВГО Українська бібліотечна асоціація; Олександр Козирев, бібліотекар прес-центру Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки (Good Library); Катерина Алєксєєнко, заступниця директора ЦБС для дорослих м. Львова (Публічні бібліотеки Львова); Катерина Скомаровська, завідувачка сектору «Американська студія» Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки та Юлія Голубенко, завідувачка бібліотеки імені Олександра Довженка ЦБС Солом'янського району міста Києва. Модерували подію Клаудія Шербанута, PhD, менеджерка з розвитку громад, Progress Foundation, Румунія та Ярослава Сошинська, кандидат історичних наук, доцентка, виконавча директорка ВГО Українська бібліотечна асоціація.

Члени Президії та члени ВГО Українська бібліотечна асоціація з різних публічних бібліотек України розповідали про свою діяльність у воєнний час, ділилися пережитими жахіттями війни, коли російські варвари руйнують школи, університети, музеї, бібліотеки, собори, пам'ятки культури тощо. Але українські бібліотеки навіть у воєнний час залишаються осередками громадянської активності, провідниками національних ідей та європейських цінностей, просторами просвітництва і толерантності, багатомовними та полікультурними інституціями. Українські бібліотекарі - це воїни проти фейкових новин та ворожої інформації, які стоять за відкритість і доступність до всіх верств населення.

Світове кафе проходило англійською мовою з перекладом українською від Крістіни Галустової, бібліотекарки Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки.

Ця подія є частиною проєкту Growing Active Citizens Hubs, що впроваджується Progress Foundation (Romania) за фінансової підтримки Європейського Союзу та Black Sea Trust for Regional Cooperation, a project of the German Marshall Fund of the United States у Вірменії, Молдові, Румунії та Україні за допомогою регіональних партнерів: ВГО Українська бібліотечна асоціація, Луганська ОУНБ та ЦБС для дорослих м.Львова (Україна).

Cвітлини

Оновлено 28-05-2022
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка