Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Кризовий тренінг для координаторів мережі американських культурних та інформаційних бібліотечних центрів10 січня 2022 року фахівці інформаційного ресурсного центру «Вікно в Америку» Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка Л. Жирик та М. Цюпа взяли участь у кризовому тренінгу для координаторів мережі американських культурних та інформаційних центрів. Тренінг організовано відділом преси, освіти та культури Посольства США в Києві – Синтією Ніколс, Валентиною Пашковою та Наталією Ясько.

На тренінгу мова йшла про готовність до можливих надзвичайних ситуацій: що необхідно мати при виникненні кризи, як себе поводити.  Синтія Ніколс у своїй презентації говорила про 5 кроків кризового стану: усвідомлення можливої кризової ситуації, профілактика та готовність, виявлення, вихід з кризи та висновки. Були надані практичні поради, що враховують український та іноземний досвід, та рекомендації з інформаційної безпеки.

Що таке PACE? Це - акронім, який висвітлює чотири методи планування виходу з небезпеки. Учасники тренінгу виконували практичні завдання від Синтії згідно викладеного нею теоретичного матеріалу. Корисною була інформація про «тривожну валізу» та її вміст: що найважливіше має бути з вами на найближчі три дні в разі виникнення кризової ситуації; вміст аптечки; чи знаєте ви місця укриття, найближчі до вашого будинку чи місця роботи; чи відомий вам план евакуації зі службового приміщення та багато іншого цікавого та корисного.

Світлини

Оновлено 10-06-2023
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка