Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Бібліосервіс для вчителів французької мови16 листопада 2021 р. відбулося онлайн консультування вчителів французької мови, яке провели працівники відділу літератури іноземними мовами Івано-Франківської обласної наукової універсальної бібліотеки ім. І. Франка.

Вчителі навчаються на курсах підвищення кваліфікації в Інституті післядипломної освіти педагогічних працівників. Під час карантину освітній процес в Україні не припиняється. Не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу освіти, організовується в синхронному режимі в електронному освітньому середовищі (зазвичай, це онлайн-уроки). А 70% навчального часу здійснюється взаємодія в асинхронному режимі, тобто із затримкою у часі, застосовуючи при цьому інтерактивні освітні платформи, електронну пошту, форуми, соціальні мережі тощо.

Завідувачка відділу літератури іноземними мовами Ольга Войтичук ознайомила вчителів з бібліотечними ресурсами, які стануть в нагоді вчителям у роботі з учнями в синхронному і асинхронному режимах. Це і напрацювання бібліотекарів з методики проведення дистанційних уроків, й презентація можливостей використання онлайн-сервісів для поглиблення знань учнів з лексики, граматики французької мови, створення тестів, вікторин,  ігор.

Онлайн-заняття - це нова реальність. Тепер для організації дистанційного навчання необхідна віртуальна інтерактивна дошка. Ольга Войтичук зупинилася на роботі з класом з використанням дошки Miro. Окремі фрейми цієї дошки дозволяють вчителям розробляти свої онлайн-уроки.

Вчителів також ознайомили із співпрацею бібліотеки з громадською організацією Парі-ІФ, з новими поступленнями літератури французькою мовою, із сторінкою відділу у мережі Фейсбук.  

Ми вдячні методисту ІППОВ Іванні Богоніс за активну співпрацю з обласною бібліотекою.

 

Оновлено 01-12-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка