Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Пізнай скарби отчої землі: ТлумаччинаДо уваги всіх, хто цікавиться минувшиною і сьогоденням прикарпатського краю! Працівниками відділу краєзнавчої літератури Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка підготовлено черговий відеоролик з флешбук-серії «Пізнай скарби отчої землі», який розкриває життєписи сіл і містечок Тлумаччини через книжкові скарби книгозбірні.

Тлумаччина - мальовничий Покутський край. Це унікальний куточок України з цікавими природними ландшафтами, різноманітними пам'ятками природи, історії та культури, самобутніми звичаями і традиціями.

Кожне місто чи село має свою неповторну історію і цікаве сьогодення,  якими пишаються його мешканці.

Ми завжди маємо пам'ятати звідки ми родом, де наше коріння, знати історію свого народу, адже той, хто не знає свого минулого, не вартий і майбутнього!

Головна мета серії флеш-буків - розкриття насиченості, різноманіття і змістовності друкованого слова населених пунктів Івано-Франківщини. Книги, які зібрані в обласній книгозбірні, сприяють зацікавленості краян у вивченні історії рідного краю, акцентують увагу на глибшому знайомству з ним через старі та осучаснені краєзнавчі видання, адже знання історії свого краю - священний обов'язок кожної культурної та освіченої людини.

Тож ласкаво запрошуємо тих, кому не байдужа минувшина рідного народу, до перегляду відеомандрівки «Пізнай скарби отчої землі: Тлумаччина». А всіх зацікавлених поданими книгами чекаємо в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.Франка одразу після завершення карантинних буднів. Приємного перегляду!

 

Оновлено 01-12-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка