Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Івано-Франківська ОУНБ ім. І. Франка – на літературному вечорі до ювілею Ярослава Дорошенка10 листопада 2021 р. фахівці Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка взяли участь у літературно-мистецькому дійстві, присвяченому 90-літтю від дня народження відомого українського поета, колишнього багатолітнього голови Івано-Франківської обласної організації Національної спілки письменників України Ярослава Дорошенка з врученням літературної премії його імені.

Організатором та модератором свята «Сурма і ліра отчої землі» у кінотеатрі «Люм'єр» виступила дружина письменника - прикарпатська поетеса і громадська діячка Ганна Дорошенко.

Цікаві розповіді ведучої про малознані факти з життя та літературної діяльності поета, політв'язня, громадського діяча Ярослава Дорошенка, підсилені мультимедійною презентацією, виступи народного артиста України Михайла Кривеня, хору «Едельвейс» міського Будинку вчителя, голови Товариства письменників і журналістів ім. І. Франка Євгена Барана та інших, вкотре довели, що поет Ярослав Дорошенко - знакова постать в літературному просторі Прикарпаття.

Під час ювілейного дійства були нагороджені цьогорічні лауреати Всеукраїнської літературної премії імені Я.Дорошенка у двох номінаціях: за кращі збірку та цикл сонетів.

Працівники обласної книгозбірні вручили Ганні Дорошенко видану до ювілею поета пам'ятку користувачеві «Ярослав Дорошенко: в душі мав і крицю, і ніжність», яка є гідним пошануванням його творчості та, без сумніву, користуватиметься попитом серед читачів ОУНБ ім. І. Франка - шанувальників добірного поетичного слова.

Захід відбувся за підтримки міського голови Руслана Марцінківа.

Світлини

Оновлено 01-12-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка