Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Профі-студія в обласній бібліотеці для викладачів англійської мови12 жовтня 2021 року Жирик Л. І., координатор інформаційного ресурсного центру «Вікно в Америку» Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка, взяла участь у профільній конференції підвищення кваліфікації викладачів англійської мови професійно-технічної освіти, які проходять онлайн навчання в Івано-Франківському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти (керівник – Косенко Ю. В., методист англійської мови лабораторії суспільно-гуманітарних дисциплін).

Головною метою заходу було забезпечення працівників системи професійно-технічної освіти якісною та актуальною інформацією, яка сприятиме їхньому професійному розвитку; популяризація бібліотечних фондів та онлайн ресурсів; ознайомлення з досвідом організації онлайн роботи з педагогами і науковцями навчальних закладів різного спрямування.

Жирик Л. І. представила учасникам навчання інформаційні ресурси і можливості центру «Вікно в Америку»: науково-методичну літературу для викладачів, які навчають англійської як іноземної, англомовні настільні ігри, художні і документальні фільми, діяльність клубів. Також були подані посилання на онлайн ресурси для підвищення кваліфікації завдяки участі в семінарах, вебінарах, конференціях та інших заходах, які організовують інституції Департаменту США.

Світлини

Оновлено 12-08-2022
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка