Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Етнографічна виставка «З візитом до бойків» – для мешканців польського міста ОполеЗ нагоди 20-річчя з часу підписання Угоди про міжрегіональну співпрацю між Опольським воєводством (Республіка Польща) та Івано-Франківською областю у Воєводській публічній бібліотеці ім. Е. Смолки в м. Ополе була розгорнута виставка «З візитом до бойків», організована за сприяння Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка.

Виставка «З візитом до бойків» запрошує всіх зацікавлених ополян поринути у світ бойків (верховинців, горальців) - етнографічної групи українців, що проживають в гірських районах Українських Карпат і на Прикарпатті, зокрема Долинщині, Болехівщині, Рожнятівщині, ближче пізнати їхню історію, ремесла і художні промисли, старовинні звичаї та обряди.

Матеріали для експозиції надала Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І. Франка, яку єднають багаторічні фахові взаємини з Воєводською публічною бібліотекою ім. Е. Смолки.

Виставку етнографічних скарбів Бойківщини для мешканців Ополе відвідали представники влади Опольського Воєводства та офіційна делегація з Івано-Франківщини, очолювана головою обласної ради Олександром Сичем, у  складі якої перебувала директорка Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка Людмила Бабій.

Експозиція триватиме до 16 жовтня 2021 р. у галереї Воєводської публічної бібліотеки ім. Е. Смолки в м. Ополе.

Світлини

 

Оновлено 15-10-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка