Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

Бібліотечний пілотний онлайн проєкт з Корпусом Миру в Україні05-08 липня 2021 року в інформаційному ресурсному центрі «Вікно в Америку» Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка проходили онлайн навчання в рамках пілотного онлайн проєкту співпраці з Корпусом Миру в Україні. Це були навчання у клубі фінансової грамотності та у клубі розмовної англійської мови. Модератором клубів був Білл Олсен (штат Арізона, США), колишній волонтер Корпусу Миру, який два роки жив і працював в Україні в Чернігівській області.

У клубі фінансової грамотності учасники курсу навчалися, як правильно розпоряджатися і зберігати гроші, брали участь в рольових іграх, дискусіях та обговоренні ситуацій. Білл також розповідав про американську систему фінансів, як вона працює в Америці і про захист коштів з банків, які були зачинені з різних причин.

Розмова з англомовному розмовному клубі - це було культурне різноманіття інформації про Сполучені Штати Америки та про Україну. Білл ділився своїми враженнями від життя в українському селі, як він святкував Різдво і Великдень в селі Лозанівка Чернігівської обл., як копав картоплю і як вчив українців англійської мови. Українці ділилися своїми враженнями, відповідали на питання, підготовлені Біллом. Це була чудова нагода спілкування з носієм мови, вдосконалення розмовних навичок і пізнання культури, традицій та звичаїв інших народів.

Приєднуйтесь до наших подій і слідкуйте за анонсами заходів у соціальних мережах: https://www.facebook.com/woacenterivanofrankivsk       https://www.instagram.com/woa_if/

Світлини

Оновлено 23-07-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка