Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

«Ягідництво: технологічні основи вирощування»10 червня 2021 року у відділі економіко-виробничої літератури Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка розгорнута виставка-рекомендація за сторінками періодичних видань «Ягідництво: технологічні основи вирощування».

Літо! Нарешті воно прийшло до нас з теплими сонячними днями, прогулянками та соковитими яскравими плодами. В наших садах зріють давно відомі й улюблені нами культури - малина, полуниця, смородина, порічки, лохина, аґрус та ін. Однак останнім часом стали набувати популярності й не такі поширені в садівництві ягідні рослини - ірга, брусниця, жимолость...

Ягідництво є однією із перспективних галузей аграрного бізнесу. Україна має унікальні умови і можливості стати потужною плодово-ягідною державою. Ягідні культури скороплідні та можуть давати досить великі врожаї. Якісний догляд за ними дозволяє отримувати гарні прибутки від забезпечення населення ягодами в свіжому і замороженому вигляді.

Більш детально дізнатися про передові технології, які допоможуть досягти успіху у сфері ягідництва, інноваційні методи і тонкощі посадки, догляд, збирання та зберігання врожаїв, допоможе виставка-рекомендація за сторінками періодичних видань «Ягідництво: технологічні основи вирощування».

На ній представлені науково-популярні часописи і газети, зокрема «Дім, сад, город», «Садівництво по-українськи», «Пропозиція», «Сільське життя в Україні», «Сільський вісник»

Тож запрошуємо усіх бажаючих до відділу економіко-виробничої літератури обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка на перегляд виставки-рекомендації за сторінками періодичних видань «Ягідництво: технологічні основи вирощування». Вона буде корисною як для початківців, так і досвідченим садівникам.

 

Оновлено 19-06-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка