Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

Навчання комп’ютерної грамотності групи вчителів музичної школи №103 червня 2021 року в регіональному тренінговому центрі Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка закінчила навчання комп’ютерній грамотності група вчителів музичної школи №1. Для підвищення свого фахового рівня та вдосконалення роботи з персональним комп’ютером на роботі та вдома 5 викладачів впродовж 8 занять освоїли комп’ютер, як складну електронно-обчислювальну машину, яка має діалоговий інтерфейс управління.

Слухачі комп'ютерних курсів отримали можливість вчитися з викладачем, працівницею бібліотеки, яка має великий стаж викладання в сфері комп'ютерних технологій. Досконала методика навчання дозволила дати їм необхідні, якісні знання за невеликий проміжок часу. Заняття мали високу результативність, оскільки засновані на поєднанні теоретичних знань з практичними вправами.

В регіональному тренінговому центрі є сучасні ПК, об'єднані в локальну мережу і пов'язані з викладацьким комп'ютером. У будь-який час з усіх комп'ютерів слухачі мають доступ до мережі Інтернет по швидкісному каналу зв'язку. Вони на практиці вивчали основні компоненти системного блоку ПК і периферійних пристроїв. Основна увага приділялася вивченню використання основних програм, які поширені в операційній системі Windows.

У курс навчання ввійшло вивчення пакету офісних програм, таких як: текстовий редактор, табличний процесор, майстер створення публікацій, майстер презентацій. Також вчителі вивчили службові фахові програми для використання в подальшій роботі з учнями.

Уміння поводитися з інтернетом є дуже важливим питанням в програмі курсу навчання. Слухачі навчилися створювати електронну поштову скриньку, зареєструвалися в соціальних мережах, освоїли Skype, YouTube. Проводилися практичні заняття з пошуку необхідної інформації в Інтернеті. Викладач навчила всім тонкощам роботи в Інтернеті, особливо наголосила на безпеці користування інтернетом.

Окреме заняття було виділене для реєстрації викладачів на сторінці Дія. Цифрова освіта, де представлено всі можливості даного ресурсу, а саме: освітні серіали, проходження тесту Цифрограм. Така можливість надана бібліотекам, які зареєструвалися як хаби - амбасадори цифрової освіти в своїх громадах завдяки співпраці УБА та Міністерства цифрової трансформації України. Хаби цифрової освіти - це місця, куди може завітати кожен громадянин, безкоштовно отримати доступ до сайту Дія. Цифрова освіта та пройти навчання з цифрової грамотності.

Слухачі курсу отримали сертифікати про проходження навчання, які вручила їм Федик Л. В., заступник директора ІФОУНБ ім. І. Франка.

Cвітлини

 

 

Оновлено 19-06-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка