Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

Солодке життя від майстрів-кондитерівНапередодні професійного свята – Дня кондитера 3 травня 2021 року у відділі економіко-виробничої літератури Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка розгорнута книжкова виставка-порада «Солодке життя від майстрів-кондитерів».

Кондитерська справа - це світ, в якому можна безмежно творити і фантазувати, відкриваючи все нові грані солодкої естетики. Адже, що може бути краще, ніж повітряні десерти, барвисті торти, цукерки ручної роботи та ін.

Створювати таке задоволення для людей - непросте заняття, воно потребує креативності, художнього смаку, неабиякої координації рухів рук, смакової пам'яті, тобто - справжнього професіоналізму. Кондитерські вироби вже давно стали невід'ємною частиною приємних моментів життя.

Запрошуємо всіх, хто створює гастрономічні шедеври та тих, хто бажає опанувати мистецтво кондитерської справи до обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка на перегляд виставки-поради «Солодке життя від майстрів-кондитерів».

Про те, як  створити з кондитерського виробу мистецький витвір, можна дізнатися на сторінок видань: І. Сирохман «Асортимент і якість кондитерських виробів», Кравецька Л. «Львівські пляцки і торти», В. Манько «Медове печиво», Д. Цвек «Солодке печиво», «Тісто. Дріжджове, листкове, пісочне»  за редакцією О. Альхабаш та ін., ілюстрованих журналах -  «Добра кухня», «Смачного».

У цей День колектив обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка щиро вітає всіх фахівців-кондитерів зі святом! Бажаємо міцного здоров'я, нових ідей та успіхів у професійній діяльності!

 

Оновлено 14-05-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка