Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

Місія - космосІвано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І. Франка з нагоди Всесвітнього дня авіації і космонавтики підготувала відеоподорож-присвяту сторінками автобіографічного видання Леоніда Каденюка «Місія – космос».

 

Щорічно 12 квітня відзначається Всесвітній день авіації і космонавтики, в Україні це - День працівників ракетно-космічної галузі.

Свого часу українські науковці, конструкторські бюро, промислові підприємства зробили величезний внесок у розвиток космонавтики і були причетні до багатьох найважливіших астрономічних розробок - від перших польотів у космос до створення й запуску космічного ракетного комплексу «Енергія-Буран».

Перший український космонавт, Герой України, кандидат технічних наук, космонавт-випробувач, військовий льотчик 1 класу, генерал-майор Збройних Сил України Леонід Каденюк побував у космосі двічі разом з американськими астронавтами.

Отож, запрошуємо усіх бажаючих після завершення карантинних обмежень до головної книгозбірні, щоб прочитати книгу «Місія - космос», дізнатися про цікаві факти польоту в космос, а також роздуми автора про Всесвіт.

 

Оновлено 09-04-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка