Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

Ресурси обласної книгозбірні для вчителів англійської мови2 квітня 2021 року завідувачка відділу літератури іноземними мовами Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка Ольга Войтичук провела онлайн-зустріч з вчителями англійської мови шкіл міста та області, які проходять навчання на дистанційних курсах Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Співпраця обласної книгозбірні з ІФОІППО залишається незмінною попри введення карантинних обмежень, проте змінився формат зустрічей та надання інформаційних послуг. Сьогодні це - онлайн-зустрічі з вчителями іноземних мов, на яких іншомовні фонди представлені у вигляді відео-презентацій, це інформаційне наповнення сторінки відділу літератури іноземними мовами у мережі Facebook, а також видавнича діяльність, спрямована на забезпечення користувачів корисними ресурсами для дистанційної роботи.

Такі зустрічі дають можливість глибше зрозуміти потреби користувачів та обговорити шляхи подальшої співпраці в умовах карантинних обмежень.

Щира вдячність методисту англійської мови Юлії Володимирівні Косенко за сприяння та запрошення до участі у конференціях.

 

Оновлено 09-04-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка