Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

Семінар-тренінг «Усна історія: теорія і практика. Можливості бібліотек у долученні до створення усної історії»01 квітня 2021 року Івано-Франківська ОУНБ ім. І. Франка в особі Жирик Л. І., заступника директора, взяла участь в семінарі-тренінгу «Усна історія: теорія і практика. Можливості бібліотек у долученні до створення усної історії», який був організований ВГО Українська бібліотечна асоціація.

01 квітня 2021 року Івано-Франківська ОУНБ ім. І. Франка в особі Жирик Л. І., заступника директора, взяла участь в семінарі-тренінгу «Усна історія: теорія і практика. Можливості бібліотек у долученні до створення усної історії», який був організований ВГО Українська бібліотечна асоціація.

Тренером на семінарі виступила Тетяна Ковтунович, завідувачка сектору обліку та збереження усних джерел Управління інституційного забезпечення політики національної пам'яті Українського інституту національної пам'яті.

Учасники семінару-тренінгу дізналися про методи створення усної історії та реалізацію усноісторичних проєктів, що покликані виконувати важливу наукову та суспільну місію, зокрема у роботі з молоддю, у зміцненні контактів між поколіннями та збереженні пам'яті про своїх рідних. Бібліотекарі змогли визначити важливість реалізації таких проєктів у бібліотеках, з'ясувати шляхи залучення бібліотек до творення усної історії, навчитися визначати тему усноісторичного проєкту, категорію оповідачів, формувати програму опитування свідків певної події.

Також ми ознайомилися з практичними прийомами ведення глибинного інтерв'ю, психологічними особливостями роботи інтерв'юера, навчилися опрацьовувати усноісторичні джерела та використовувати їх у бібліотечній практиці, в науковій роботі та культурно-просвітницькій діяльності.

Світлини

Оновлено 09-04-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка