Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

Новий формат співпраці бібліотеки і освітян18 лютого 2021 року завідувачка відділу літератури іноземними мовами Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка Ольга Войтичук в рамках співпраці з Івано-Франківським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти приєдналася до онлайн-конференції вчителів англійської мови.

З переходом навчальних закладів до формату дистанційного та онлайн-навчання змінилися також алгоритми співпраці бібліотек з освітніми закладами та організації і проведення спільних заходів. Працівники обласної книгозбірні відреагували на нові потреби користувачів і перейшли до проведення заходів в онлайн-форматі, а також до популяризації книжкових фондів з використанням цифрових ресурсів.

Присутні на зустрічі вчителі познайомилися з відеопрезентаціями нових надходжень, сторінкою відділу літератури іноземними мовами у мережі Facebook, вебліографічними покажчиками «Інтернет-ресурси для самостійного вивчення англійської мови» та «Дистанційне навчання: ресурси для вчителів», які особливо актуальні у час переходу до технологій дистанційного та змішаного навчання.

Щира подяка Юлії Володимирівні Косенко, методисту ІФОІППО за підтримку та багаторічну співпрацю.

 

Оновлено 05-03-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка