Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

Участь у вебінарі «Як змінилися бібліотеки в період пандемії: досвід США і Білорусі»17 лютого 2021 року відбувся вебінар «Як змінилися бібліотеки в період пандемії: досвід США і Білорусі», організований та проведений Науковою Бібліотекою БНТУ та ГО «Білоруська бібліотечна асоціація». Фахівці Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка, бібліотекарі інформаційного ресурсного центру «Вікно в Америку» Жирик Л. та Цюпа М. взяли участь в даному заході з метою довідатися про досвід роботи наших білоруських та американських колег в часи пандемії.

Основну доповідь на тему «По хвилях хаосу: публічні бібліотеки під час пандемії» здійснила Еріка Фройденбергер, фахівець з маркетингу та роботи з місцевим співтовариством бібліотечної системи Південного Адірондак (США), кандидат на пост директора Асоціації публічних бібліотек Америки.

Білоруські колеги ділилися своїм досвідом і напрацюваннями. З виступами приєдналися: Юрик Інна, голова Ради ГО «Білоруська бібліотечна асоціація», директор Наукової бібліотеки Білоруського національного технічного університету, яка в загальному описала ситуацію в Білорусі, темою доповіді якої була «Білоруські бібліотеки перед обличчям пандемії (за результатами опитування керівників бібліотек)»; Долгополова Олена, перший заступник генерального директора-директор з обслуговування користувачів і ідеології виступила з доповіддю «Віртуальні сервіси: перевірка на життєздатність в умовах пандемії».

Магер Алла, керівник партнерського центру «Все про США» Полоцької центральної районної бібліотеки поділилася своїми досягненнями у презентації «Організація роботи із соціально незахищеними верствами населення в умовах пандемії на прикладі проєкту «Онлайн курси англійської мови для людей «золотого віку». Шалигіна Надія, заступник директора Республіканської науково-технічної бібліотеки розповіла про «Досвід роботи в період пандемії» своєї бібліотечної установи. Про «Швидку бібліотечну допомогу в умовах пандемії: досвід дистанційного обслуговування в бібліотеці» говорила Шабаліна Ніна, завідувачка відділу обслуговування читачів Центральної наукової бібліотеки ім. Я. Коласа НАН Білорусі. Темою доповіді Чагодаєвої Тетяни, завідувачки відділу персонального обслуговування і маркетингу Білоруської сільськогосподарської бібліотеки НАН Білорусі була «Нове в обслуговуванні фахівців в умовах пандемії».

Інформація, отримана на вебінарі, була корисна та цікава. У білоруських та українських бібліотекарів виявилося багато спільних точок дотику, способів організації онлайн заходів, впровадження соціальних проєктів. Але ми отримали й новий досвід, який можна сьогодні використати у роботі з читачами обласної книгозбірні.

Світлини

Оновлено 05-03-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка