Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

Січень крокує – свята дарує!Працівники відділу літератури з питань мистецтва Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка підготували книжково-ілюстративну виставку, присвячену величним Різдвяним святам.

Новорічно-різдвяні свята - найсвітліші свята в нашому житті. З нетерпінням, надіями та сподіваннями ми чекаємо їх. Адже це свята радості, „поєднання” неба і землі, відновлення втраченої у гріхопадінні духовності людини, це не лише прихід Бога на Землю, але й піднесення людини до неба.

Книжкова виставка «Січень крокує – свята дарує!» ілюструє, як святкували Різдво українці колись та в часи сьогодення. Тут представлені книги, які висвітлюють звичаї та традиції українського народу в зимові свята, розгортають широку палітру іконопису, подано аудіовізуальні матеріали на різдвяно-новорічну тематику.

Справжньою окрасою Різдва Христового є урочисті пісні – колядки і щедрівки. Вміщені в них побажання кожному члену родини, возвеличення Божої Матері, прославляння таїнства народження Святого Дитяти створюють магічну і неповторну атмосферу. На нашій виставці ви знайдете чимало збірок цих дорогоцінних перлин української народно-пісенної творчості.

Вітаємо читачів, гостей, мешканців міста з новорічно-різдвяними святами. Нехай разом із Різдвяною зіркою у ваші оселі увійдуть мир, спокій та достаток!

Оновлено 09-04-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка