Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

Майстер-клас „Різдвяний віночок своїми руками”29 грудня 2020 року працівники відділу літератури з питань мистецтва Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка організували майстер-клас „Різдвяний віночок своїми руками”, який провела викладачка, доцент кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Навчально-наукового Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Вікторія Типчук.

Різдвяний вінок – це атрибут, який приносить в дім відчуття свята.


Бажаючих оволодіти технікою виготовлення віночка виявилося чимало – це читачі та працівники бібліотеки.
Завідувачка відділу літератури з питань мистецтва Віра Хімейчук представила майстриню і розповіла про плідну співпрацю з Вікторією Типчук, яка є читачкою бібліотеки та частою гостею літературно-мистецьких заходів.
Вікторія Типчук володіє надзвичайною фантазією до створення креативних та оригінальних робіт. На цьому майстер-класі вона поділилася досвідом і навчила основним штрихам побудови композиції.


Присутнім цей день приніс багато вражень, усі захопилися роботою. Власноруч із підручних матеріалів: горіхів, моху, жолудів, шкірок цитрини, шишок, стрічок, кульок та ін., виготовили різдвяний віночок, покладаючись на власну фантазію.


Учасники  заходу щиро подякували за організацію майстер-класу, а готовий віночок, який прикрасить оселю та створить святковий настрій, кожен взяв додому.

 

Фото.

Оновлено 25-01-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка