Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

Вітаємо наших партнерів – працівників радіо і телебачення!16 листопада в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення і зв’язку – тих, хто забезпечує поширення інформації та духовно-моральних цінностей, хто працює задля того, щоб Україна стала розвиненою інформаційною державою, адже реалії сьогодення вимагають кардинальних змін у діяльності ЗМІ, переходу до надсучасних механізмів регулювання інформаційних процесів розвитку радіо і телебачення.

Головне покликання журналіста - донести до людей подих сучасності, розкрити найхарактерніші риси конкретної дійсності, завжди бути у самому епіцентрі подій, у найгарячіших точках нашого життя.

Користуючись нагодою, хочемо привітати наших хороших друзів та партнерів з професійним святом і подякувати Вам, творчі колективи та усі працівники наших телерадіоорганізацій - незважаючи на труднощі, саме завдяки Вашій діяльність і високим професійним навичкам створюється правдивий образ нашого краю, нашої держави. Особливу вдячність висловлюємо ОДТРК „Карпати", де вже багато років поспіль виходить в етер рубрика ОУНБ ім. І. Франка „Скарбниця", в рамках якої ми маємо можливість розповідати про цікаві книжкові події та популяризувати літературну спадщину українського народу.

Отож зі святом, дорогі друзі! Бажаємо, щоб і надалі ваш голос з телеекрана, радіоприймача, зі сторінок газет звучав твердо і гучно, об'єктивно і переконливо!

 

Оновлено 23-11-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка