Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

Презентація каталогу можливостей на сайті House of Europe13 листопада 2020 року Івано-Франківська ОУНБ ім. І. Франка (заступниця директора Жирик Л. І.) взяла участь в онлайн презентації каталогу можливостей на сайті діджитал-платформи House of Europe («Дім Європи»).

Європейський Союз пропонує для України тисячі можливостей у різних сферах. House of Europe прагне, щоб якомога більше українців про них дізналися і могли скористатися. Тому вони зробили каталог можливостей ЄС (https://bit.ly/mozhlyvostiEU) для шести ключових секторів: культура і креативні індустрії, освіта, медіа, соціальне підприємництво, молодь, охорона здоров'я.

У каталозі публікуються гранти, конкурси та стипендії від Європейської комісії, можливості програм Erasmus+, Horizon 2020, посольств різних країн, культурних інституцій та багатьох інших партнерів з країн ЄС та Великої Британії.

Співробітники House of Europe стежать за актуальністю дедлайнів і регулярно оновлюють каталог. Уважно вивчають інструкції і описують кожну можливість так, щоб ви зрозуміли її переваги, критерії і вирішили, і чи варто вам подаватися.

Під час live-презентації Ольга Запорожець, менеджерка інформаційно-координаційного хабу, регіональних програм та спільноти випускників House of Europe та Тетяна Манзюк, координаторка фронтдеску, здійснили екскурс по сторінці House of Europe та її розділам, представили каталог і показали, як ним користуватися, щоб швидко і ефективно знаходити можливості, які підходять саме вам.

Після презентації відбулася сесія Q&A (запитання - відповіді), на якій пані Ольга та пані Тетяна відповіли на всі запитання учасників презентації.

 

Оновлено 23-11-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка