Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Робоча зустріч в рамках проєкту «Мова. Культура. Німеччина», спільного з бібліотекою Goethe-Institut в Україні17 липня 2020 року працівники відділу проєктної соціокультурної діяльності Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка Жирик Л. І. та Цюпа М. Р. взяли участь в онлайн робочій зустрічі, організованій спеціалістом відділу «Інформація та бібліотека» Goethe-Institut в Україні Анною Журавльовою.

17 липня 2020 року працівники відділу проєктної соціокультурної діяльності Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка Жирик Л. І. та Цюпа М. Р. взяли участь в онлайн робочій зустрічі, організованій спеціалістом відділу «Інформація та бібліотека» Goethe-Institut в Україні Анною Журавльовою.

Зустріч проходила на платформі Microsoft Teams і це була чудова нагода освоїти ще одну можливість роботи по організації заходів на даній платформі. Ми ознайомилися з можливостями платформи та її функціями. Навчилися створювати фон, робити скріншоти.

Також Анна провела майстер клас по роботі в програмі Shadow Puppet, в якій легко і просто створювати відео ролики з певної тематики, використовуючи при цьому тексти, кольори, музичний супровід, аудіо текст.

Бібліотекою Goethe-Institut в Україні оголошено конкурс на виготовлення ролика-інструкції по використанню німецькомовної онлайн бази даних Onleihe, який триватиме до кінця серпня, коли і будуть оголошені переможці.

Фото.

 

Оновлено 03-08-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка