Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Пам’ятка користувачу «За фахом і покликанням – митець» присвячена прихильникам таланту Василя КорпанюкаПам’ятка «За фахом і покликанням – митець» укладена працівниками відділу літератури з питань мистецтва обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка і приурочена вона ювілейній даті – 70-річчю відомого на Прикарпатті, в Україні та за її межами, Заслуженого художника України, члена НСХУ, голови Івано-Франківського осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва, доцента Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського Національного університету імені В. Стефаника – п. Василя Васильовича Корпанюка!

Василь Корпанюк - майстер різьблення на дереві, монументаліст, який  належить до славетної династії філігранних різьбярів на Прикарпатті. Село Яворів Косівського району - осередок, який дав Україні, Гуцульщині та світу неперевершених, славних майстрів - Шкрібляків, Корпанюків.      

Видання розкриває сторінки життя і творчості українського майстра декоративно-прикладного мистецтва, особливості техніки художнього стилю виконання робіт. Тут представлені документальні джерела Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка про життя і творчість Василя Корпанюка, перелік наукових публікацій видатного майстра, а також значний авторський доробок у вигляді ілюстративного матеріалу, який у максимально доступній візуальній формі розкриває сутність і результати багаторічної  роботи митця.

Пам'ятка рекомендована всім, хто виявляє інтерес до творчості та життєвого шляху майстра, розрахована на широке коло шанувальників декоративно-прикладного мистецтва.

Шановні читачі, пропонуємо вашій увазі відеоролик, який проведе вам короткий пізнавальний екскурс пам'яткою користувачу «За фахом і покликанням - митець», присвяченій прихильникам таланту Василя Корпанюка.

 

Оновлено 03-08-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка