Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Вікіпедія: фотоконкурс «Вікі любить Землю» запрошує до участіЗ 1 по 31 липня пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи України. Переможці та найактивніші учасники отримають цінні призи, а найкращі конкурсні фото позмагаються на міжнародному рівні. Подавати світлини можуть усі охочі. Організатор - ГО «Вікімедіа Україна». Дедлайн подачі заявки - 31 липня 2020 р.

Головна мета «Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth) - створити під вільною ліцензією якомога повнішу базу фото об'єктів природно-заповідного фонду для ілюстрування Вікіпедії та інших проєктів, а також привернути увагу до стану довкілля. Цього року конкурс проходить у 35 країнах світу.

Взяти участь у конкурсі можуть як професійні фотографи, так і любителі. Щоб долучитися, треба завантажити протягом липня фото природних територій власного авторства, зроблені у будь-який період часу.

За попередні роки учасники подали світлини понад 4 тисяч об'єктів природно-заповідного фонду України. Конкурсанти завантажили близько 90 тисяч вільних зображень, зроблених у національних природних парках, заказниках, заповідниках, ботанічних садах тощо. Це великий внесок у розвиток вільних знань, однак більше половини пам'яток, що занесені до державного реєстру, досі не мають своїх фото у Вікіпедії.

Детальніше з усіма умовами та регламентом конкурсу можна ознайомитися за посиланням: http://wle.org.ua/rules/.

Сторінки конкурсу у соціальних мережах: facebook.com/wle.ua, instagram.com/wle_ukr

 

Оновлено 03-08-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка