Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Робочі онлайн зустрічі в рамках міжнародної діяльності бібліотеки28 – 29 травня 2020 року працівники відділу соціокультурної проєктної діяльності Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка Людмила Жирик та Марина Цюпа взяли участь в робочих онлайн зустрічах в рамках діяльності проєктів «Вікно в Америку» (за сприяння Посольства США в Україні) та «Мова. Культура. Німеччина», який впроваджується спільно з бібліотекою Goethe-Institut в Україні.

28 травня відбувся воркшоп, організований координаторами інформаційних центрів «Вікно в Америку» Валентиною Пашковою та Наталкою Ясько. Ми говорили про цілі та пріоритети Посольства США, про важливість звітування за організовані заходи, розглядали виробничі питання, які виникають в процесі роботи онлайн, особливо в даний час пандемії.

29 травня в рамках співпраці з бібліотекою Goethe-Institut в Україні відбулася робоча зустріч партнерської мережі бібліотек. Анна Журавльова, працівник відділу «Інформація, бібліотека» ознайомила учасників зустрічі з новинами проєкту та навчила працювати в програмі Mentimeter, яку можна використовувати при віртуальних заходах. Проводилось обговорення робочих моментів заходів онлайн, про переваги та недоліки онлайн платформ ZOOM, Skype Meet Now, Microsoft Teams (Оксана Гуменюк, Тернопіль). Наталія Яценко (Запоріжжя) розказала про результати онлайн-опитування щодо потреб користувачів у віртуальних заходах.

Програми зустрічей були насиченими та продуктивними.

Фото.

 

Оновлено 03-07-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка