Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

30 травня - День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдженняІвано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І. Франка вітає багатолітніх партнерів книгозбірні - працівників видавництв, друкарень, книжкових магазинів з професійним святом!

Щорічно в останню суботу травня відзначається День  працівників  видавництв,  поліграфії  і  книгорозповсюдження. Це свято об'єднує людей, яким притаманна висока культура, постійний творчий пошук, шанобливе ставлення до книги. Адже не можна уявити існування людського суспільства без книг, газет, журналів. Друковане слово є запорукою розвитку освіти, науки та культури, джерелом духовності нації.

Світовий досвід свідчить, що й в період розвитку інформаційних технологій, комп'ютеризації суспільства жоден із сучасних видів інформації не здатен замінити книгу або навіть конкурувати з нею.

Сучасні видання, завдяки наполегливій праці працівників видавництв і поліграфії, поєднують в собі нестандартні формати, експериментальні дизайнерські рішення, новації, що вказує на постійний розвиток та конкурентоспроможність ринку сучасної української книги.

Тож Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І. Франка вітає працівників видавництв, друкарень, книжкових магазинів з професійним святом та дякує за багатолітню співпрацю, за велику кількість подарованих книг, за допомогу у видавництві власної бібліотечної продукції!

Щиро бажаємо Вам міцного здоров'я та творчих успіхів у вашій суспільно необхідній праці на благо українського народу!

Зі святом Вас, сіячі правди, мудрості й добра!

 

Оновлено 03-07-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка