Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Ліна Костенко: „Усе моє, що зветься – Україна”"Не знаю я, що буде після нас, В які природа убереться шати. Єдиний, хто не втомлюється, – час, А ми живі, нам треба поспішати…" Ці зворушливі поетичні рядками належать перу безкомпромісної української Берегині Ліни Костенко, сила волі та незламність якої вражають, а її вірші: філософські та чутливі, глибокі та ніжні, – нікого не залишають байдужим, зачіпають найтонші струни людських сердець.

19 березня королева української поезії, одна з найвідоміших Українок сучасності Ліна Василівна Костенко святкує день народження. З величезною шаною і повагою у відділі абонементу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка організована ювілейна книжкова виставка „Ліна Костенко. Усе моє, що зветься - Україна".

Ми пропонуємо всім, хто завітає до нашої книгозбірні в ці святкові дні, щиро привітати славну ювілярку, прочитавши улюблені рядки представлених книг: „Берестечко", „Маруся Чурай", „Над берегами вічної ріки", „Неповторність", „Записки українського самашедшого", „Річка Геракліта", „Мадонна перехресть".

Своїм життям та творчістю геніальна письменниця здобула титул сумління української нації. Вона не скорилася, коли радянська цензура заборонила друкувати її твори. Вона не мовчить в складні для України часи - до нас натхненно говорять її поетичні настанови:

Не бійся правди, хоч яка гірка,

не бійся смутків, хоч вони як ріки.

Людині бійся душу ошукать,

бо в цьому схибиш - то уже навіки.

 

Нам треба жити кожним днем.

Не ждать омріяної дати.

Горіть сьогоднішнім вогнем,

Бо „потім" може й не настати.

        Запрошуємо до ОУНБ ім. І. Франка, щоб „доторкнутися до неповторної поезії" Ліни Костенко.

 

Оновлено 29-05-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка