Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Шевченківська літературно-музична академія в обласній книгозбірні12 березня 2020 року в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка відбулася літературно-музична академія «РЕЛІГІЙНО-ФІЛОСОФСЬКИЙ СВІТОГЛЯД ТАРАСА ШЕВЧЕНКА», присвячена 206-й річниці від дня народження Кобзаря, яку організувала громадська організація громадсько-християнський рух «КЛИЧ».

Вступне слово про релігійно-філософський світогляд Тараса Шевченка виголосила доцент Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Любов Геник, яка у своїй доповіді підкреслила, що Тарас Григорович добре знав біблістику і визнавав Бога як творця всього світу, та неодноразово у своїй творчості звертався до релігійної тематики.

Темі зв'язків Т.Шевченка з Німеччиною присвятив свій виступ науковець Тарас Федорів.

Модераторами заходу були викладачі Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Лариса Шафран та Ірина Бондар.

Присутні мали можливість насолодитися авторськими віршами про Шевченка доцента національного технічного університету нафти і газу Івана Макаровського.

Музичні сувеніри подарували присутнім тріо «Мальви» (м. Яремче), аматорський вокальний ансамбль «Струни Кобзаря».

Вірші Тараса Григоровича декламувала лауреат обласних та Всеукраїнських конкурсів Поліна Дідух, учні івано-франківських шкіл №5 Лев Бандурівський та школи №22 Тадей Чаплик.

Слово про Кобзаря мовила заступник директора нашої книгозбірні Галина Горбань, яка зазначила, що Тарас Шевченко є літературним та мистецьким символом, уособленням всієї України, а його творчість - визначною частиною національної історичної спадщини.

На завершення вечора гості свята заспівали «Заповіт», виконання якого не залишило байдужим жодної людини у залі.  

Світлини

 

 

Оновлено 26-05-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка