Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Працівники обласної книгозбірні – пам’яті Тараса Шевченка11 березня 2020 року працівники Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка долучилися до урочистого заходу, який відбувся в Івано-Франківському міському клінічному перинатальному центрі з нагоди 206-ї річниці від дня народження великого Генія української літератури та культури Тараса Григоровича Шевченка.

Уже 206-та весна ступила на землю від часу народження Шевченка. Впродовж першого місяця весни вся Україна віддає шану поету-пророку, який став для України заповітною думою, її безсмертною піснею.

На запрошення працівників перинатального центру працівники обласної книгозбірні Світлана Джоголик, Ольга Підгаєцька, Ірина Фотуйма, Марина Цюпа та Оксана Шаран долучилися до святкового заходу, декламуючи колоритні уривки зі спадщини Тараса Шевченка.

Вдалим доповненням заходу стала виставка книг з фондів нашої бібліотеки «Велич Шевченкового слова», яка привернула увагу присутніх та зацікавила їх.

На завершення святкового дійства працівники Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка запросили всіх охочих відвідати головну книгозбірню області та стати її активними читачами.

Світлини

Оновлено 17-03-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка