Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Навчальні дні в обласній бібліотеці10-11 березня 2020 року до відділу літератури іноземними мовами обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка прийшли студенти 2-го та 3-го курсів Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету зі спеціальності «Менеджмент» та «Агрономія».

Для студентів, які відвідали відділ вперше, працівники відділу  презентували обласну книгозбірню як освітній та інформаційний центр, який забезпечує доступ до різноманітних навчальних ресурсів. Молодих людей ознайомили з основними бібліотечними послугами, завдяки яким можна удосконалювати свої знання. Неабияке захоплення у студентів викликало знайомство з фондом, зокрема, багатомовними словниками, іншомовними раритетними виданнями, художньою та фаховою літературою.

Студенти, які вже є користувачами бібліотеки, переглянули англомовний фільм «It Takes Two». Фільми - це один з дієвих способів вивчення іноземної мови. Основна перевага використання даного методу - візуальність, наявність побутових фраз і  діалогів, які полегшують сприйняття сюжету та формують звичку інтуїтивно розуміти зміст.

Працівники відділу щиро вдячні викладачам коледжу Ю. С. Ремській та Т. М. Дяків за співпрацю і спільні пошуки шляхів мотивації студентів до навчання та формування іншомовної комунікативної компетенції.

 

Cвітлини

Оновлено 17-03-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка