Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Інформаційно-мистецька година в обласній книгозбірні13 лютого 2020 року відділ літератури з питань мистецтва Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка провів інформаційно-мистецьку годину «Чому нас вчить мистецтво» для студентів факультету історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника

Завідувач відділу Віра Хімейчук ознайомила присутніх з різноплановою роботою відділу, зокрема, представила інформацію про мистецький фонд книгозбірні та його особливості, розповіла про цікаві інноваційні форми та методи роботи, видавничу та проектну ділянки, масові заходи відділу, мистецькі БД бібліотеки, а також про співпрацю мистецького відділу із культурно-мистецькими закладами міста.

Присутні мали чудову нагоду ознайомитися з персональною виставкою жіночих прикрас з бісеру «Ґердани ХХІ століття» прикарпатської мисткині Марії Чулак, переглянути книжкову виставку мистецьких новинок. А також отримати інформацію про фахові видання, які студенти-історики зможуть використовувати у процесі навчання.

Дані екскурсії сприяють духовному, естетичному вихованню та розвитку національного світогляду нашої молоді через пізнання творчості видатних митців прикарпатського краю, України та світу.

Cвітлини

 

 

 

Оновлено 01-10-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка