Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Земельну реформу в Україні обговорювали в бібліотеці13 лютого 2020 р. в інформаційно-ресурсному центрі “Вікно в Америку” Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка відбулася англомовна дискусія щодо земельної реформи в Україні. Модератором зустрічі був Ерік Фейн, волонтер Корпусу Миру в Україні, громадянин США, який на даний час працює в управлінні інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради.

Ерік обговорив такі питання: чому реформа потрібна, що вона дасть українцям, чого не варто боятися, складові земельної реформи, представив аргументи за і проти проведення земельної реформи в Україні. Говорили про такі інструменти, як позика під заставу землі, необхідність підвищення цін на землю, про вкладення капіталу, нерівномірне економічне зростання. На думку американського фахівця земельна реформа в Україні збільшить свободу для українців.

Після презентації Еріка Фейна розгорнулася активна дискусія учасників заходу, де кожен мав можливість висловити свою думку щодо даного питання.

Запрошуємо всіх, хто хоче вдосконалити свої розмовні навички англійської мови приєднатися до наших щочетвергових зустрічей з носіями мови.

Світлини

Оновлено 26-09-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка