Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Різдвяне таїнство зимиВ очікуванні свята Різдва Христового, одного з найулюбленіших свят серед християн усього світу, у відділі абонементу презентується книжково-журнальна виставка-мозаїка „Різдвяне таїнство зими”.

Надходить вечір. Поскрипує під ногами січневий сніг... Бог предвічний покриває зоряно-мережаними ризами всю Вкраїну, що святкує його народження. Миготить на столі свічечка, і всі присутні пошепки змовляють «Отче наш» та «Богородице Діво» .

Так з року в рік ми святкуємо одне з найдавніших та найсвітліших християнських свят - Різдво Христове - свято подарунків,  людського тепла, коли радість входить у кожну домівку, кожну родину... коли наші серця сповнюються надією, добром, милосердям, прощенням, любов'ю до ближнього... Може тому ми і очікуємо його з таким нетерпінням - щоб наповнитися усіма цими дарами сповна. Щоб могти далі - жити, переосмислювати, творити, допомагати, підтримувати... Любити.

Вітаємо усіх читачів з Новим роком і Різдвом Христовим та пропонуємо переглянути святкову виставку „Різдвяне таїнство зими". Наповнений творами різдвяно-новорічної тематики, виставковий стенд знайомить з традиціями святкування зимових свят - Святого Миколая, Різдва, Меланки, Водохреща; пропонує добірку різноманітних різдвяних історій, оповідань, легенд, віршів. Тут є старовинні та сучасні колядки, щедрівки, віншування, які допоможуть поринути в літературно-захоплюючу атмосферу свята та глибше збагнути правічні українські традиції.

Щиро бажаємо, щоб колядники зі своїми різдвяними віншуваннями принесли Боже благословення і щастя в усі оселі і довгоочікуваний мир -  нашій єдиній рідній Україні.

Христос народився! Славімо його!

       

 

 

 

 

Оновлено 01-10-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка