Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

«Техноялинка» в обласній книгозбірні24 грудня 2019 року у відділі літератури з питань мистецтва Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка в рамках співпраці з Івано-Франківським державним центром науково-технічної творчості учнівської молоді (в.о.директора Михайло Ікалюк) відбулося відкриття виставки-конкурсу саморобних новорічних ялинок «Техноялинка».

 

Напередодні новорічно-різдвяних свят у відділі літератури з питань мистецтва відкрито виставку-конкурс «Техноялинка»,  на  якій представлено роботи учнів Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

На виставці представлено роботи, які демонструють сучасний нестандартний підхід як до традиційних дизайнерських матеріалів (папір, картон, пластик, деревина, метал), так і до нехарактерних дизайнерських матеріалів та предметів побуту (пляшки, корки, СD-диски та ін.).

Даний конкурс покликаний стимулювати інтерес учнів до науково-технічної творчості та різноманітних технологій виготовлення новорічних ялинок, розвивати фінансову грамотність та підприємливість, оскільки роботи можна не тільки подивитися, але й купити, а виручені кошти підуть на потреби відповідних гуртків.

  Щиро запрошуємо завітати до нашої книгозбірні, щоб помилуватися творчими роботами наших діток, або ж придбати саморобну ялинку, яка припала до душі.

Фото.

В обласній бібліотеці відбувся дитячий конкурс "Техноялинка" (402-й канал)

Оновлено 01-10-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка