Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

«Чудотворець Миколай до нас в гості завітай»Надзвивичайно святкового дня, 19 грудня, у відділі літератури з питань мистецтва Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка відкрилась книжково-ілюстративна виставка до Дня Святого Миколая

Грудень - щедрий на свята місяць. З особливою любов'ю та нетерпінням зустрічають діти та дорослі перше новорічне диво - День Святого Миколая Чудотворця.

Історія цього свята має дуже давню історію. Усе життя єпископа Миколая - нескінченна низка благодіянь і чудес, поданих стражденному людству. Чудес його не злічити, як і неможливо їх докладно описати. Усе життя мірлікійського чудотворця було позначено любов'ю до ближнього. Так він ходить і донині, дарує добрим людям подарунки, злим - різочки, як нагадування про помилки.

Мета книжково-ілюстративної виставки, розгорнутої фахівцями відділу літератури з питань мистецтва, відродження національних традицій на роз'яснення духовної цінності свята, виховання потреби в культурному та духовному зростанні. На ній представлено документальні джерела із фондів бібліотеки, які  розповідають про святкування найприємнішого дня в році. Про те, як його відзначають у нас в Україні та інших державах. Представлені ікони давні та з фрагменти сучасності на яких зображений Святий Миколай.

Тож запрошуємо завітати до нашої бібліотеки і ознайомитись із книжково-ілюстративною виставкою  «Чудотворець Миколай до нас в гості завітай».

 

 

 

 

 

Оновлено 23-07-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка