Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

16 днів активізму для припинення насильства проти жінокСаме за такою темою 4 грудня 2019 року в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка пройшов захід спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, Івано-Франківського відділення.

Соціальна акція «16 днів активності проти гендерного насильства» - це щорічна міжнародна кампанія, яка починається 25 листопада, у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, і триває до 10 грудня - Дня прав людини.

Захід відкрили представники Івано-Франківського СММ ОБСЄ Марина Краснопольська, Чарльз Болланд (США) та Денеш Декань (Угорщина). Експертами на заході були психологиня Аліна Касілова, яка говорила про психологічний аспект подолання наслідків домашнього насильства у дітей та підлітків, дилеми у роботі психолога. Юлія Сінкевич, експертка ГО «СТАН» обговорила питання гендерних стереотипів та гендерно зумовлене насильство. А також говорили про заходи Національної поліції у сфері запобігання та протидії домашньому насильству разом з заступником начальника Управління превентивної діяльності ГУНП в Івано-Франківській області Андрієм Веляником.

Учасники заходу активно обговорювали проблемні питання українського суспільства, Денеш Декань ділився досвідом, як цей процес відбувається в Угорщині, а Чарльз Болланд ділився напрацюваннями і проблемами американського народу.

Світлини

Оновлено 26-09-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка