Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Презентація книги Артура Сіренка «Петрогліфи»7 листопада 2019 року в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка відбулася презентація книги есеїв Артура Сіренка «Петрогліфи».

Модератор заходу - відомий сучасний український прозаїк, поет, есеїст, кандидат філологічних наук, викладач Прикарпатського університету Степан Васильович  Процюк  преставив присутнім автора - доцента кафедри біології та екології ПНУ ім. В. Стефаника Артура Сіренка і зауважив, що «Петрогліфи» - збірник есеїв та новел, присвячених осмисленню буття та пошуку його сенсу, відповідей на актуальні питання сьогодення, чи осмислення подій минулого - далекого чи близького, роздуму про літературу та її роль в житті сучасних людей - людей жорстокого ХХІ століття.

Автор книги стверджує, що нині суспільство знову перебуває на зламі: попереду нас чекають привиди глобальної екологічної кризи, перенаселення, хронічний дефіцит ресурсів, виснаження біосфери... Зазирати в майбутнє стає сумно. Тому й презентована книга сповнена різноманітними метафорами, символами та алюзіями.

Зустріч пройшла у надзвичайно теплій та невимушеній атмосфері, Артур Сіренко зачитав чимало  уривків із своєї книги.

Привітати письменника прийшли шанувальники його творчості та колеги по перу. Зокрема, вітання та вдячність за цікаву і неординарну творчість висловили: відома прикарпатська письменниця Ольга Деркачова; завідувач кафедри агрохімії і ґрунтознавства Інституту природничих наук Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника, професор Мирослав Волощук; поетеса Світлана Пілецька.

Після завершення зустрічі усі бажаючі могли придбати книжку з автографом автора і зробити фотографію на пам'ять.

Світлини

 

 

 

Оновлено 29-05-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка