Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтваЗ цієї нагоди відділ літератури з питань мистецтва обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка розгорнув книжкову виставку-огляд «Золоте суцвіття української нації».

Всеукраїнський день працівників культури було засновано з метою відзначити вагомий вклад творчих особистостей у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність.

Саме завдяки відданим своїй справі митцям українська культура змогла зберегти свою самобутність, незважаючи на потужні натиски багатьох агресорів, і зайняти гідне місце серед світових культур.

Вагомий внесок у відродження національної культури вносять численні аматорські колективи, зберігають і передають від покоління до покоління історичну пам'ять народу працівники клубів, музеїв, бібліотек.          

Всім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени бажаємо здоров'я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, творчого натхнення та щастя. Зичимо Вам нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів.

А всіх бажаючих гостинно запрошуємо переглянути книжкову виставку-огляд «Золоте суцвіття української нації», на якій представлені документальні джерела з фонду відділу літератури з питань мистецтва про відомі особистості й колективи, що працюють в царині культури та народного мистецтва.

 

Оновлено 24-01-2020
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка