Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

„Естафета добра і любові” до Міжнародного дня людей похилого вікуВже традиційно у відділі абонементу Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка проходить тижнева благодійна акція „Крок до милосердя”, яка відбувається щорічно в рамках соціального проєкту на підтримку людей літнього віку.

Цьогоріч ми розгорнули для наших поважних відвідувачів книжкову виставку-пошанування „Зорепадом летять роки..." та  викладку цікавих літературних новинок;  частували солодощами і фруктами найвідданіших бібліотечних друзів, якими є всі наші читачі „золотого" віку.

 У тісній співпраці з Івано-Франківським Територіальним центром соціального обслуговування (завідувачка відділу соціально-побутової адаптації Богдана Ботюк) запропонували його підопічним літературно-мистецьку композицію „...А очі молодістю сяють", темою якої обрали взаємозв'язок та взаєморозуміння поколінь, а ключовим месиджем - вислів: „життя - це мистецтво бачити в усьому красу і радість",  як у випадку з головною героїнею роману Елеонор Портер „Поліанна", який ми презентували для гостей дійства в двох варіантах: книжковому і мистецькому, тобто у мистецтві кіно.

Свідченням того, що наші старші друзі отримали естетичне задоволення від запропонованих заходів, є щирі відгуки, які вони нам висловлювали і записували, зокрема: „Дякуємо щиро Вам за таке чудесне вшанування людей похилого віку. Серце радіє від Вашої уваги, доброти і щирості!" (подружжя Марії та Михайла Соколик).

Світлини

Оновлено 29-05-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка