Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

1 жовтня – Міжнародний день музикиМіжнародному дню музики відділ літератури з мистецтва обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка присвячує книжкову виставку-інформіну „В обіймах музики”.

Музика - це мова душі; це область почуттів і    
настроїв; це - в звуках виражене життя душі.

Щорічно у перший день жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день музики - свято, що знаходить відгук у серці кожної людини.

Музика одна з прекрасних естетичних цінностей людства. Вона виступає інструментом самовираження і натхнення, служить джерелом непередаваних відчуттів і емоцій, змушує людські душі радіти і співпереживати, відкриваючи двері в прекрасний світ звуків і коливань.

Це мистецтво має величезний потенціал і багатьом композиторам вдається виражати через неї не тільки стан своєї власної душі, але й передавати атмосферу навколишнього, повного почуттів і переживань складного внутрішнього світу.

Вітаємо музичні колективи, композиторів, диригентів, викладачів музичних шкіл,  училищ й вищих навчальних закладів, консерваторій з Міжнародним днем музики та висловлюємо щиру подяку за тісне партнерство.

А всіх бажаючих гостинно запрошуємо у відділ літератури з мистецтва до перегляду книжкової виставки «В обіймах музики», на якій представлені довідкові видання, документальні джерела, електронна продукція, які знайомлять із відомими музикантами та родзинками музичного мистецтва.

 

 

Оновлено 26-02-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка