Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Книжкові новинки про рідний край



У відділі краєзнавчої літератури розгорнуто однойменну книжкову виставку, присвячену Всеукраїнському дню бібліотек, який відзначається в Україні 30 вересня.

З нагоди професійного свята бібліотекарі щиро запрошують користувачів ознайомитися із новими надходженнями до книгозбірні, які розкривають різні аспекти історії та сьогодення населених пунктів Івано-Франківщини, знайомлять з природою, культурою, традиціями, духовністю, мистецькими надбаннями рідного краю.

До уваги читачів пропонуємо такі книги: «Град над Сагою: літопис села Чортовець» (автори: Соловка Л., Купчинський Б., Кучірка М. та Чорнописький В.), Бойчук Ф. «Коршеву - 600....», Монолатій І. «Коломиєзнавчий лекторій», Бабій В. «Портрети на тлі міста», Чабан У. «Закерничне», «Атлас українських історичних міст» (Т.2: Галич), Бондарев І. «Легенди австрійського Станиславова», «Обертин у постатях», «Коломия. 7 див міста предивного», «Івано-Франківськ - місто для життя» та багато інших.     

Ми впевнені, що після перегляду виставки затишні книжкові оселі, нові видання і духовне спілкування чекають на Вас, шановні читачі!

 

Оновлено 03-07-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка